Nyní 25% Sleva na všechny bělící sady

Ekologické novinky Toothy®️

Značka Toothy®️ nemyslí pouze na krásu a bělost vašeho úsměvu, ale také na úsměv naší planety, která je současnou zvýšenou produkcí a využíváním plastů enormně zatěžována. I my se snažíme být šetrnější k přírodě a představit vám způsoby, jak plasty méně používat v běžném každodenním životě a především v ústní hygieně.

Z tohoto důvodu jsme u našich Toothy novinek dali přednost přírodním ekologičtějším materiálům  - například bambusovému dřevu Mosu a zavedli do našeho portfolia výroků také novinky, které pomáhají bojovat proti nadměrnému množství plastů – už jste slyšeli o zubní pastě v tabletách a bez plastového obalu? Pojďme si jednotlivé novinky představit: pexels-agnieszka-palmowska-631909

  

 

Toothy®️ Brush

 ban kartacky MOSO

Zubní kartáček bychom měli vyměnit každé 3-4 měsíce, pokud proděláme nějaké virové či bakteriální onemocnění, je nutné kartáček ihned vyměnit po uzdravení nehledě na dobu, jak dlouho kartáček máte.

Tato častá výměna starého zubního kartáčku za nový je pro každého člověka velmi důležitá ze zdravotního, abychom zamezili množení bakterií, které se přirozeně na kartáčku vyskytují. S ohledem na naši planetu však takto častá náhrada plastovým kartáčkem přidává další a další zátěž v podobě plastu.

Toothy proto přichází s ekologickou variantou nového kartáčku z bambusu Moso - Toothy®️ Brush! Je vyroben opravdu ze 100% vyroben z rostlinného bambusu! Štětinky kartáčku jsou na zubech velmi příjemné, jelikož kopírují povrch zubů pomocí štětinek z jemného nylonu.

Hlavní výhody Toothy®️ Brush:

  • 100% recyklovatelný kartáček
  • je přirozeně antibakteriální
  • je vyroben ze 100% z přírodního bambusu Moso
  • štětinky jsou z velmi jemného a šetrného nylonu

 

 

Toothy®️ Tabs

banner tabs

A co takhle zubní pastu Toothy®️ Tabs, která bojuje proti ekologickému problému s přebytkem plastů a navíc třeba s přichutí manga nebo máty? V čem je tato pasta unikátní?

Balení je zcela bez obsahu plastů a navíc se nejedná o klasickou zubní pastu, ale o tabletky, které se v zubní pastu po skousnutí a přidání trochu vody promění. Pasta v tabletách přichází ve dvou příchutích (mango a máta) a obsahuje:

  • kokosový olej
  • guarovou gumu
  • xylitol

Celé balení je na jeden měsíc, obsahuje tedy celkem 60 tablet, má přirozeně bělící účinky a můžete s nimi tak podpořit následnou péči o zuby po bělení pomocí sady na bělení zubů Toothy. Tato zubní pasta má také pozitivní účinky na zubní sklovinu, které dodává potřebné minerály. Jedná se o velmi šetrnou zubní pastu, která mimo jiné bojuje s citlivostí zubních dásní.

Jak funguje pasta pomocí tablet? Použití je opravdu jednoduché, stačí:

  1. Vložit tabletu do úst a rozkousnout
  2. Navlhčit kartáček a začít čistit zuby
  3. Tabletka se rázem promění v pěnu a vy si tak můžete vyčistit zuby, jak jste zvyklí

 

Ať už je to malý krůček za lepším já, za lepší planetou, všechno se počítá a může to mít daleko větší pozitivní dopad, než si umíte představit! A proč nezačít právě se zubním kartáčkem a pastou, které používáme alespoň 2x denně?pexels-kourosh-qaffari-1583582