Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Nejčastější dotazy

 

Je Toothy®️ bezpečný pro mé zuby?

Ano, absolutně. Účinnou látkou zde není peroxid, který způsobuje citlivost zubů. V revoluční formuli gelu Toothy®️ je účinnou látkou a oxidačnim činidlem PAP, který má srovnatelné bělící účinky, ale je pro zuby mnohem šetrnější a dá se tak používat dlouhodobě, bez známek citlivosti Vašich zubů.

Nemohu najít plastovou pojistku por první spuštění LED světla

Otevřete kryt na zadní straně přístroje, vyjměte vrchní baterii, pod níž se nachází průhledná plastová pojistka. Pojistku vyjměte a baterii vraťte zpět do přístroje.

Za jak dlouho uvidím výsledky?

Dle našich testů jsou výsledky vidět okamžitě. Záleží však na více faktorech, jako je dodržování námi doporučené "zubní diety", omezení kouření a pití alkoholu, a také na Vašich genetických dispozicích. Bělení zubů může být pro někoho delším procesem, výsledky však garantujeme.

Jak dlouho musím Toothy®️ používat, pro dosažení výsledků?

90% zákazníků stačí k dosažení kýženého výsledku 6 po sobě jdoucích dní, za dodržení našich doporučení. K maximálnímu efektu nabízíme sadu Toothy Pro, která je na 12 dní.

Jak často mohu bělení opakovat pro udržení bílých zubů?

To se liší od člověka k člověku. Záleží zda kouříte, pijete červené víno, a zda jíte potraviny, které zuby zabarvují. Někomu stačí jedna aplikace na několik měsíců, jiní si zuby bělí pravidelně každé 2 týdny. 

Jak Toothy®️ funguje?

Naše sada pro bělení zubů obsahuje bělící gel s inovativním složením a LED světlo, které přináší výsledky za pouhých 10-20 minut denně. Gel Toothy®️ používá PAP k oxidaci nečistot a skvrn. Během oxidace se vytvářejí sloučeniny, které přinášejí bělící účinek. LED světlo urychluje oxidaci a celý proces tak trvá pouze pár minut denně.

Koupil jsem si sadu na bělení. Jak mám přístroj použít?

Součástí balení je přehledný český návod s obrázkovou ilustrací celého procesu.

  1. Vyčistěte si zuby zubní pastou.
  2. Vyjměte obě baterie z LED světla, vyjměte ochranný plast a znovu vložte baterie tak, aby strana s nápisy směřovala nahoru.
  3. Připojte ústní nástavec k led světlu
  4. Otočte víčko gelové stříkačky a naneste 1/4 gelu na horní stranu nástavce a 1/4 na spodní stranu nástavce.
  5. Vložte do úst a zapněte světlo.
  6. Bělení se po 10 minutách automaticky vypne. Pro maximální efekt pokračujte opětovným zapnutím světla dalších 5-10 minut.
  7. Vypláchněte ústa vodou a odstraňte přebytečný gel.
  8. Úsměv! Opakujte po šest po sobě jdoucích dnech.
Jak je to s korunkami, plombami, či implantáty?

Bělící gel Toothy jsme vyvinuli a testovali na přírodní zubovině, je tedy možné, že bělení nebude stejně působit na jakékoli jiné materiály v ústech, a je potřeba s tím počítat.