O značce Toothy®️

Onas banner

Toothy®️ je česká značka, která vznikla za účelem přinést na český trh svěží mladý brand na poli bělení zubů a péče o ně. 

Naše filozofie je  docílit toho, aby krásný bílý úsměv nebyl pouze výsadou herců, zpěváků, či úspěšných sportovců, ale aby byl dostupný pro každého a dělal mu radost. Radost chceme dělat našim zákazníkům již od objednání produktu, přes bleskové doručení zboží ve vymazleném balení, až po péči po nákupu.

Složení bělícího gelu Toothy®️ je vyvinuto s maximálním ohledem na šetrnost k zubům. Nehledejte v něm peroxid vodíku, který prokazatelně ničí zubní sklovinu, a nedá se používat pravidelně. Naproti tomu zde naleznete přírodní látky jako Aloe Vera, či Heřmánek lékařský. Hlavními účinnými látkami jsou zde PAP a Potassium Nitrate, které dosahují maximálního efektu bělení při absenci vlivu na citlivost zubů. Bělící gel neustále vyvíjíme a to hlavně díky ohlasům našich zákazníků a jejich poznatkům. Produkt tak postupem času získal úctyhodnou 98% úspěšnost spokojenosti zákazníků a my věříme, že časem to společně dotáhneme až na 100%.

Zákazníky, kteří od produktu čekali více, či z jakéhokoliv jiného důvodu nejsou s výsledky spokojeni určitě Toothy nenechá na holičkách. Díky garančnímu programu do kterého se po nákupu může zdarma zapojit naprosto každý, Vám při nespokojenosti vrátíme celou částku zpět na účet. Zkrátka, my svým produktům bezmezně věříme a Vy tak nic neriskujete.

Vykouzlili jsme již mnoho spokojených úsměvů a budeme rádi, když budeme moci vyšperkovat i ten Váš.

S láskou,
tým Toothy®️

Zpět do obchodu