Doprava zdarma pro nákupy nad 1 000 Kč

Toothy bělení krok za krokem

Nemáte s domácím bělením žádné zkušenosti a nevíte jak na něj? Bojíte se o své zuby, že vám je může domácí bělení poškodit? Myslíte si, že vybělení nebude efektivní/ viditelné?

Domácí bělení není nijak složité a zvládne ho opravdu každý! Toothy gel je navíc vyvinut tak, aby byl co nejšetrnější i k citlivým zubům -složení gelu má certifikaci platnou podle evropských směrnic a obsahuje mimo jiné výtažky z aloe vera nebo granátového jablka. Toothy bělení je opravdu efektivní a přináší viditelné výsledky  - Toothy garantuje vrácení peněz, pokud výsledky neuvidíte (garance vybělení minimálně o 2 odstíny).

pexels-karolina-grabowska-4239013

 

Jak Toothy funguje

Při bělení s Toothy dochází na povrchu zubů k oxidaci, která odstraňuje zubní plak, bakterie a jiné nečistoty – tento proces má za následek odstranění nažloutlých podtónů zubů. Oxidace vzniká za pomocí působení LED světla a gelu, který má unikátní složení s certifikací NQA platnou dle evropských směrnic – více informací o složení gelu a certifikátu naleznete na stránkách Toothy v sekci technologie: https://www.toothy.cz/technologie

Vybrat si můžete ze 3 dostupných variant bělících sad:

pexels-madison-inouye-1382394

 

Výhody domácího bělení Toothy

 • Nízké finanční náklady – sadu Toothy na bělení zubů seženete již od 1190 Kč (6 denní kúra)
 • Bělení trvá pouze 10 minut denně, tuto dobu můžete využít efektivně a dělat téměř cokoliv – ruce máte volné, jediné, co nemůžete je chviličku mluvit
 • Gel je opravdu šetrný, obsahuje například výtažky z aloe vera
 • Žádné dlouhé dojíždění v kolonách, vše je z pohodlí domova
 • Výsledky jsou opravdu vidět po prvních používání
 • K porovnání výsledků bělení každé balení obsahuje štítek s odstíny zubů – od zažloutlých tónů po perleťově bílé! Můžete tak sledovat vás posun za krásným úsměvem
 • Garance vybělení zubů až o 2 odstíny, jinak Toothy vrací peníze zpět
 • Aplikace Toothy bělení je bezbolestná a šetrná i k citlivých zubům

 

Jak na bělení s Toothy?

Přišel vám balíček s bělící sadou Toothy domů? Pojďme si projít proces bělení krok za krokem. Sada Toothy přichází v krásném balení s minimalistickým bílým designem v krabičce z přírodního kartonu. Každý balíček je pečlivě zabalen tak, aby váš zážitek byl už jen v rozbalování balíčku!

 V balení naleznete:

 • Toothy přístroj s LED světlem
 • Silikonový náustek
 • Bělící gel
 • Vzorník odstínů zubů k porovnání výsledk

 

 Bělení s Toothy krok za krokem

 1. Před tím, než s bělením začnete, vyčistěte si zuby kartáčkem a zubní pastou. Poté zuby ubrouskem nebo ručníkem osušte, aby nebyly příliš mokré.
 2. Přístroj s LED světlem musíte pro první použití odjistit – to provedete vytáhnutím pojistky, která je u baterie, baterii následně vrátíte zpět na místo a přístroj je téměř hotový k použití!
 3. Na přístroj nasaďte přiložený silikonový náústek.
 4. Na silikonový náústek aplikujte ¼ dávky gelu na spodní i vrchní část – gel aplikujte tak, aby se při nasazení dotýkal přední strany vašich zubů.
 5. Vložte Toothy přístroj s náústkem a gelem do úst a přístroj zapněte.– rozsvítí se modré světlo a začíná startovat časovač 10 minut!
 6. 10 minut čekejte….. Přístroj vám dá sám po uplynutí této doby vědět – zapípá LED světlo se vypne. Dochází vám kreativita, jak těchto 10 minut využít? Přečtěte si náš článek a nastartujte s námi nové zvyky a cestu za lepším já! Článek naleznete zde: Vychutnejte si čas jen pro sebe - tipy s Toothy.
 7. Po skončení procesu přístroj důkladně umyjte.
 8. Stačí už pouze úsměv!!! :) 

woman-holding-a-smiley-balloon-1236678

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení