Nyní 25% Sleva na všechny bělící sady

Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou již za dveřmi a začíná nejlepší doba na to hledat vhodný dárek pro vaše nejbližší. Že vám letos dochází inspirace? Chápeme! Občas to může být těžké, zvláště pokud veškeré věci vybíráme po internetu, nemůžeme si je osahat, na živo prohlédnout či vyzkoušet. 

Toothy pro vás přináší hned několik tipů, čím můžete své blízké letos potěšit. A nebo třeba také sebe. Udělejte si radost, jen tak! Darujte zářivé a zdravé úsměvy s Toothy!

pexels-boris-pavlikovsky-5498388

 

 

Dárkové sady Toothy 

Dárková sada pro páry

Jak potěšit sestru a jejího milovaného, maminku a tatínka, nebo kamarádku s přítelem? Dejte jim společný hollywoodský úsměv pro dva a skvělou zubní péči k tomu. Nebudou se muset o dárek hádat, obsahuje totiž vše dvakrát, až na zubní niť, ale o tu se mohou krásně dělit:

  • 2x sada na bělení zubů Toothy Starter
  • 2x zubní pasta v tabletkách (v příchuti mentolu a manga)
  • 2x ekologický zubní kartáček, který pečuje o naši planetu Toothy Brush
  • 2x Toothy Fresh osvěžovač dechu, pro svěží dech vždy při ruce
  • 2x mezizubní kartáčky v ekologickém balení (celkem 2x 8 ks)
  • 1x dentální niť s aktivním uhlím

Tip na závěr! Balíček si můžete také pořídit napůl s kamarádkou/ kamarádem jen tak pro radost a připravit se tak na nadcházející sezónu plnou bílých úsměvů.

 

Dárková sada All Inclusive

Bělící kúra na měsíc, ekologický kartáček, ekologický mezizubní kartáček, revoluční pasta, dentální niť a ústní sprej. Výbava pro transformaci zubní hygieny! Velké množství lidí své zuby odbývá nesprávným čištěním, které je příliš málo šetrné, nebo nedostatečně dlouhé, navíc se také zapomíná na důležitost čištění mezizubních prostor a dásní. Tento balíček zavede nové zvyky do ústní hygieny obdarovaného. Darujte nejen krásně bílý úsměv, ale také správnou péči o zuby a dásně.

Balení obsahuje:

  • 1x Toothy White bělící sadu, která je určená na měsíc
  • 2x zubní pastu v tabletách Toothy Tabs
  • 1x ekologický dřevěný kartáček Toothy Brush
  • 1x Toothy Fresh osvěžovač dechu
  • 1x dentální niť z aktivního uhlí
  • 1x (8 ks) mezizubních kartáčků

 

Dárková sada Pro White

Skvělý balíček pro někoho, kdo s bělením zubů teprve začíná, ale i pro zkušenější, pokročilejší uživatele, kteří si chtějí zuby ještě více vybělit. Sada obsahuje bělící kúru na 12 dní a několik pomůcek pro správnou dentální hygienu!

Balíček obsahuje:

  • 1x bělící sadu na 12 dní Toothy Pro
  • 1x zubní pastu v tabletách Toothy Tabs
  • 1x dřevěný ekologický kartáček
  • 1x Toothy Fresh osvěžovač dechu
  • 1x dentální nit

Vánoce PP zmenšená 

 

Dárkové vouchery

Nemůžete se rozmyslet, jaký vánoční Toothy balíček je ten správný? Nebo řešíte dárek na úplně poslední chvíli a nemáte čas čekat na jeho doručení? Nebojte se, postačí vám jen tiskárna nebo připojení k internetu a dárek máte s rychlostí blesku vyřešen.

Toothy dárkové vouchery mají navíc nádherný vánoční vzhled s mašlí, takže pokud ani nestíháte dárek zabalit do vánočního papíru, není třeba se stresovat– vouchery vypadají samy o sobě skvěle a můžete je jen předat (nebo poslat do e-mailu)!  Na výběr máte hned ze tří variant – dárkové vouchery Toothy můžete kupovat v hodnotě:

Dárkový voucher má prodlouženou platnost 6 měsíců a platí na nákup libovolných Toothy produktů. Obdarovaný si tak může vybrat jak z různých sad na bělení zubů, náhradních gelů, nebo si třeba udělat zásobu pasty v tabletkách na celý rok. Může také zvolit náhradu všech svých stávajících dentálních pomůcek za ekologičtější varianty, které Toothy nabízí – náhrada plastového kartáčku za ekologický 100% recyklovatelný bambusový kartáček, zubní niť s aktivním uhlím nebo zubní pastu v tabletkách s příchutí mentolu nebo manga, nejen, že šetří planetu, navíc také krásně vypadají. Darujte krásný zdravý úsměv v podobě voucheru – obdarovaný si sám vybere, jak s ním naloží podle vlastních představ.

Poukaz-min-3

 

 

Jednotlivé produkty

Nezapomeňte, pokud vás žádný balíček ani dárkový poukaz neoslovil, nebo hledáte už jen menší dárek, veškeré produkty můžete koupit také samostatně! 

Bělící sady a náhradní gel:

Toothy nabízí hned několik možností bělení zubů pomocí LED světla a speciálního gelu v závislosti na délce trvání bělení:

 

Péče o zuby

Vybírejte z kategorie ekologických, unikátních a revolučních novinek v oblasti péče o zuby.

 ezgif.com-optimize